İlk Kayıt ve Süreç

Demet Hanım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ailesine Sizde Katılın

Girl Playing Outside
Mixed Race Down Syndrome Class
Down sendromlu adam keman çalıyor

İlk Tanışma

Aramıza Hoş Geldiniz

İlk tanışma sürecinde, öğrenci, ailesi veya gelişimini yakından takip eden kişiler ile tanışılarak geçmiş ve kişilik öyküleri dinlenerek profesyonel bir bakış ile analiz edilerek öğrenci için sonraki süreçlerde izlenecek yol uzman personellerin istişareleri sonucunda kararlaştırılıp öğrenci için en yararlı ve ihtiyacı olan eğitimler hazırlanır.

Kişiye Özel İlgi

Nasıl Yardımcı Oluyoruz

Demet Hanım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak eğitimler başladığı andan itibaren başta öğrenci olmak üzere ailesi ile aramızı sıkı tutarız. Eğitimler başladıktan sonra öğrenciye atanan Öğretmenler, Psikologlar ve Uzman Eğitimciler tarafından öğrencinin gelişimi yakından izlenerek ailesi ile paylaşılır ve ilerlenen her adım için öğrencimize daha da gelişmiş eğitimler verilmeye başlanır.

Eğitimlerimiz Sonuç Veriyor

Hayatını Renklendiriyoruz

Demet Hanım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak ilerlettiğimiz her eğitim seviyesinde yeni sonuçlar almayı hedefleriz. Öğrencilerimizi sosyalleştiriyor bunun yanı sıra ailelerimiz ile de sık sık bir araya gelerek sosyal aktiviteler yapıp hem öğrencilerimizin hem ailelerinin

Hayatına Renk Katıyoruz.